Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Találkoznál rövid időre...

Találkoznál rövid időre mostmár covidos ismerőssel?

Figyelt kérdés
Maszkban gyorsan meglátogatnám, csak kicsit beteg, de már rég nem láttuk egymást és messze lakunk egymástól

márc. 5. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképpen sem!
márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem
márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem. És nem azért, mert félek, hogy meghalok vagy valami, hanem mert volt már a családban covid, hetekbe telt mire sikerült mindenkinek kijönni belőle, a jövőben inkább elkerülném.
márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el. Inkább online vagy telefonon.

Ha meggyógyult, akkor lehet róla szó.

Egészség ügyébe szerintem ne kockáztassatok.

márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen beteg emberrel nem szeretnék találkozni.
márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Milyen az a covidos ismerős? Pozitív tesztje van, amúgy meg kutya baja? Akkor igen. Beteg?? Akkor nem, függetlenül attól, hogy covid, nátha vagy influenza.
márc. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem sima influenza mellett Covid sem érdekelt soha. Amikor bedurrant, nyugodtan üdültem egy vidéki családnál. Bennem immunbetegséggel rekordmagas ellenanyag volt, csak az immunbetegség miatt nem tudtam plazmát adni a kormánynak, az oltás rontotta el az egészségemet, apámon kívül az egész családom jól van oltás nélkül, apám szintén az oltás óta van rosszabb állapotban.
ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!