Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használt innen valaki medrolt...

Használt innen valaki medrolt vagy immun szupresszánst?

Figyelt kérdés
Mit tapasztalt?
márc. 5. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A tüdőmre (hörgőre) szokta felírni a háziorvos. Legutóbb januárban szedtem 2 hétig a Medrolt.
márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam semmit. Javult a légzésem.
márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én Medrolt szettem autoimmun betegségre: elején többet, aztán csökkentve, és utána csak esetenként. Egy immunológus javaslatára Roticoxot szedek inkább csak, de azt is csak akkor, ha rosszabb.


Egyébként Immurant szedek rendszeresen.

márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hova gondolsz ***** válasza:
Medrolt szedtem egy dobozzal, szintén autoimmun betegségre, de a szteroidkezelést sem bírtam, és ezt a gyógyszert sem, mikor kontrollra mentem a neurológus mondta is, hogy úgy látszik, nálam az összes mellékhatás kijött.
márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Használtam medrolt, sajnos a vesémet lekezdte ledózerolni. Csökkent folyamatosan a vesefunkció.
márc. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5.

Mik voltak a tünetei?


Honnan tudtad meg?

márc. 6. 07:19
 7/14 anonim ***** válasza:

#3-as válaszoló vagyok, és privát üzenetre válaszolnék (privátban nem tenném, mert sajnos a felhasználónevem megegyezik a valós nevemmel).


A Roticoxnak nem tapasztaltam semmilyen mellékhatását, így egyértelműen jobb nálam a Medrolnál. Az Immurant folyamatosan kell szednem, annál nem tapasztalok jelentős mellékhatást.


Egyébként dermatomiozitiszem van.

márc. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6 Nagylabornál derült ki, méghozzá az GFR veseérték volt nagyon alacsony, 40! a 90-100 helyett. Az arcom felpüffedt a medroltol, folyamatosan ettem mellette, refluxom is lett tőle, állandó gyomorsavval küszködtem. És volt hogy alig kaptam valamiért levegőt, kapkodva szedtem. Abbahagytam, az arcom visszaállt normálba, és kb el is múltak a tünetek. Reflux így is megmaradt.
márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8.

A vese probléma magától megszűnt?

márc. 6. 11:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Nefrológiára kellett mennem.Most 60-as a GFR értékem. A medrol nem játék, iszonyú pusztítást tud végezni a szervezetben. Akik huzamosabb ideig szedik, azoknál ez már visszafordíthatatlan.
márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!