Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Keresem a legjobb fül-orr...

Keresem a legjobb fül-orr gégészt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. !! Személyes tapasztalatokra !! lennék kíváncsi


26 éves vagyok, kb 6-7 éve orrcseppfüggő (aki nem tudja milyen ez és készül megfogalmazni a “csak tedd le és kész” kommentjét az görgessen is tovább)

Orrsövény ferdülésem van nem is kicsit pluszban mellé. Voltam már régebben a kisvárosomban füllorrgégészeten, illetve pesten és szegeden is jártam orvosnál, de nem igazán segítettek rajtam.

Voltam allergiateszten (minden negatív) ilyen gyógyszer-olyan leszoktató orrspray, minden megvolt és nem használt. A pesti és a szegedi konzultációkon azt mondták erősen javasolják az orrsövény műtétet, de nem biztos, hogy megoldja a problémát.

Aki esetleg járt hasonló cipőben érdekelne, hogy milyen megoldást talált? Orvos ajánlások vavgy bármilyen prakitka érdekel, hátha marad még valami amit nem próbáltam.

Az ország bármely pontjára elmegyek egy jó szakemberért



márc. 10. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fogsz olyan orvost találni, akinek nem az lenne az első javaslata, hogy legyen orrsövény műtét. Ameddig panaszaid lesznek, addig nem fogsz tudni orrsprayről, orrcseppről leszokni, amúgy meg miért kellene addig amíg a panaszaidat enyhíti?
ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyileg hol? Szabolcsban tudok egy jót
ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Helyileg mindegy, bárhova elmegyek már egy igazán jó szakemberért
ápr. 5. 08:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Mátészalka

Dr Varga Béla!!

ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!