Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány olyan egészségügyi...

Hány olyan egészségügyi dolgozó van aki azt mondaná, hogy ha újrakezdhetné akkor is ezt választaná?

Figyelt kérdés

Legyenek azok ápolók, orvosok, mentősök, stb stb..


Szerintetek ha megkérdeznék tőlük, hogy ha újrakezdhetnék akkor is ezt választanák e, mennyien mondanák határozottan azt, hogy ezt választanák? Főleg ha olyat kérdezünk meg akik már hosszú éve benne vannak.


Szavazást is csatolok arra az esetre ha látja eü dolgozó a kérdést.



márc. 11. 03:23
A kérdező szavazást indított:
Eü dolgozó vagyok és ha újrakezdhetném is ezt választanám
Eü dolgozó vagyok de ha újrakezdhetném biztos nem ezt választanám
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez függ attól is, hogy melyik területen van, sok orvosnak most nem rossz. Beosztott, főleg kiszolgáló területen dolgozó már jobban meggondolná, egyre többen mondanak is fel sajnos.
márc. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Ypszilon neked milyen végzettséged van amúgy?


Szoktam látni válaszaid itt ebben a kategóriában ês valamelyik nap mikor megnéztem a listát te voltál a top1, gondolom eü dolgozó vagy.

márc. 11. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor voltam én top1? Az nagyon cool. Radiológián vagyok.
márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Ha az egészség kategórián belül rámész a toplistákra jelenleg is te vagy a top 1.


:)))

márc. 11. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bakter,tényleg. Pedig sokan utálnak...
márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Mert jobban tudsz másoknál bizonyos dolgokat és ezt én már megfigyeltem, hogy egyesek nagyon megsértve érzik magukat ha okosabb valaki náluk :D


Engem gyakran pontoznak le olyan információért amit hivatalos, elfogadott forrás alapján írtam le (pl Orvosszakmai Osztály által kiadott információk). És még le is hülyéztek :D

márc. 11. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt választanám ugyanúgy. Lehet akármilyen szar a helyzet otthon, ameddig külföldön megfizetnek addig számomra ez egy álom hivatás.
márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Igen, mondjuk külföldön egy középszintű végzettséggel rendelkező ápoló is visz annyit haza mint itthon egy háziorvos pl.
márc. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!