Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet az anyajegyemmel?

Vajon mi lehet az anyajegyemmel?

Figyelt kérdés

Mikor terhes lettem a vállamon lévő pici anyajegy barnáról rózsaszínre váltott , most a legújabb,hogy viszket is (máshol is viszketek, mert nagyon rossz minőségű nálunk a víz, mindenhol ki van száradva a bőröm). Azt hallottam, hogy az az anyajegy , amiből szőrök nőnek ki ,az egészséges. Na ebből most is nő. Amúgy tök olyan mint régen, csak a színe lett mas. Sajnos 3 hónap múlvàra kaptam időpontot bőrgyógyászhoz, előbb nincs .

Szerintetek kell aggódni, vagy a terhességi hormonok okozzák amik okozták hogy vagy 15 új anyajegy jött ki a mellem körül? Azért nem vagyok nyugodt. (Magán bőrgyógyász elég messze lenne tőlünk és egy pár hetes csecsemővel nem tudok nekiindulni)


márc. 14. 07:08
 1/5 A kérdező kommentje:
márc. 14. 07:23
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem engedi.
márc. 14. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt normális, hogy több anyajegy keletkezik és az is, ha változik a színe. De mindenképp meg kell mutatni bőrgyógyásznak.
márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen a képen alig látszik,de nem is vagyok ebben szakember, mindenképpen mutasd meg bőrgyógyásznak, amikorra van időpont, akkorra van, ez van. Újak amúgy jöhetnek ki, mindenkinél van ilyen, csak lehet nem 15.
márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja nem 15, most néztem át a lábam és azon még vagy 25 pluszban kijött, icipicik.
márc. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!