Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lüktet a fejem jobb oldalt...

Lüktet a fejem jobb oldalt hátul? Mint amikor a szívem ver? Agyvérzés ??

Figyelt kérdés
Olyan érzés van benne ha fekszek, mint amikor gyorsan ver a szívem, csak épp jobb oldalt hátul érzem a fejembe. Ha hozzáérek érzem, hogy dobog vagy nem tudom megfogalmazni.. mi lehet ez sztrók?

márc. 26. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mértél vérnyomást?
márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
55%
Ha sztrók vagy agyvérzés lenne, nem itt pánikolnál a kb. semmire.
márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A vérnyomás jó: 114/75 és 99 a pulzus.

Hát vagy kitudja lehet ez az előjele, de nagyon rossz mert nem bírok feküdni, mert érzem hogy lüktet a fejembe.

márc. 26. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért a 99-es pulzus már elég magas.
márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vegyél lassú, mély lélegzeteket, igyál több vizet, valószínűleg stressz.

Ne egyél-igyál semmilyen izgató szert (pl: koffein).


A mély légzés és a vízivás csökkenti a stresszt, kiegyensúlyoz.

márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem szokott ilyen érzésem lenni, már több éve is előfordult, néha előjön. Könnyen lehet, hogy stressz hatására, ezt nem tudom megmondani. De élek és nem volt agyvérzésem. Én nem mentem miatta orvoshoz, mert nem éreztem riasztónak ezt a tünetet, de senkit nem szeretnék lebeszélni erről, ha aggódik.
márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lüktetés a stressz miatt van.
márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van a homlokod szélein két dudor, ez a homlokdudor. Rakd rá az egyikre a hüvelykujjadat a másikra a mutató és/vagy a középső ujjadat. Tartsd így 5-10 percig vagy amíg le nem nyugszol. Később lüktetést fogsz érezni. Ez kivezeti a stresszt.
márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!