Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt a sarkam?

Begyulladt a sarkam?

Figyelt kérdés
Kb 5 napja olyan, mint amikor inhüvely-gyulladásom volt, csak most szó szerint a sarkamban érzem és egyre jobban. Mit lehetne vele csinálni? Orvos felejtős, úgysem fogadnak ilyennel, ha igen, akkoris gúnyos kötekedések közt.
márc. 26. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogyis bagatellizálja az orvos. Ez vagy sarkantyú, vagy hosszú talpizom-gyulladás.

Az én orvosom az utóbbival simán kiírt volna, ha kérem, merthogy ez egy fájdalmas állapot és a pihentetés fontos lenne. A sarkantyú pedig még rosszabb, akár műtétre is szükség lehet.

Orvos ír gyulladáscsökkentőt és izomlazítót is, utóbbi fontos, csak nem adják recept nélkül.

Ha semmiképp nem akarsz egyelőre orvoshoz menni, akkor: gyulladáscsökkentő kenőcs/gél, patikában adnak, pl diklofenák tartalmút. Fontos még a rendszeres átmozgatás, masszírozás jót tesz neki. Itt egy jó gyakorlatsor, ezt használtam: [link]

Ha nem javul, azért bátran menj háziorvoshoz.

márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos de, amikor eltörtem a lábam, akkor szabályosan elküldött a fenébe, hogy miért nem lehet odafigyelni, mennyi pénzbe kerül ez az államnak, meg lenne jobb dolga is. Akkor megfogadtam én többé nem megyek orvoshoz, csak úgy gondolom, hogy az a havi 120 ezer amit a fizumból vonnak, annyira nem kerülök pénzbe az államnak, főleg, hogy 15 éve nem voltam orvosnál, csak a jogsim miatt, meg az üzemorvos miatt.

márc. 27. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!