Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pl, anno' hogy oldották meg a...

Pl, anno' hogy oldották meg a megköszönést, kedvességet a kórházba fekvő beteg? ha kb minimum 6 nővér is jár ránézni ún' vérnyomástmérni, vérvétel, gyógyszerek, stb, stb,

Figyelt kérdés

Arra gondolok , hogy van a "nappalos" nővér, van az éjszakás, van ezek váltásai is, tehát a beteg ha "hosszabb" távon fekszik bent, sok nővérrel, ápolóval azért csak találkozik,

Mindegyiknek adni valamit, ajándékot, pl csoki, KV stb?


Mert ugye nyugodtabb a beteg, ha ad valamit és mondja, hogy "köszönöm a kedvességét"



(Nem tudom sikerül e kibogozni mit akarnék mondani, kérdezni, mert én is fogyatékos vagyok, de reméllem azért érthető)



márc. 30. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annó az agyműtétem és a hosszú felépülésem után egy egész tortát vettem a teljes dolgozói gárdának (nagyméretűt), azt osztották szét.
márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Arra én is gondoltam úgy-úgy.


De úgy gondolom, hogy bekerüléskor már adni neki, nekik s talánn kedvesebb, ráfigyelőbb lennének a ápolók,?


Vagy ezt én túlgondolom..?🤔

márc. 30. 07:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt túlgondolod.
márc. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Persze biztosan vannak ilyen nővérek, csak azokkal az a baj, hogy ha elsőre adsz neki, akkor elvárja, hogy folyamatosan adj valamit, csak így lesz kedves. Aki eleve az, ő nem ettől teszi függővé már első találkozáskor sem. Ilyesmit, hogy kávé, bonbon, esetleg sütemény, akár házi ha gondolod lehet adni. Pl. nálunk az egyik osztályon nővérek kapszulás kávéztak és egyik beteg ajándékként vitt nekik pár doboz kapszulát hozzá.
márc. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában behozták a nővérszobába, amikor távoztak. Sokkal gyakoribb volt, mint az, hogy direkt személyesen, külön valaki kapott. De a miénk jó társaság volt, bármit kaptunk, ment a szekrénybe, kávé, csoki, és a főnővérünk tartotta nyilván, névsor szerint vittük haza. :)
márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!