Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erigon szirup mennyire hatásos?

Erigon szirup mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Kiadta a google mint köhögéscsillapítót, gondoltam feliratom a köhögésemre, utánanéztem és a betegtájékoztatóján írják, hogy a kodein a fő hatóanyaga és egy 200 grammos palack 0,044g (44mg) kodeint tartalmaz. Ekkora mennyiség ér bármit is? Azt is írják, hogy ne vegyen be nagyobb mennyiséget mert a mellékhatások erősödnek. Nekem anno az orvos hátfájdalomra napi 4x 30mg kodeint írt fel és semmilyen komolyabb mellékhatást nem észleltem, most nehezen hiszem el, hogy az a néhány mg kodein amit egy evőkanállal beveszek képes csillapítani a köhögést, feleslegesen meg nem akarom szórni rá a pénzt. Valaki tapasztalat?
ápr. 14. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez is olyan,mint a C vitamin.Se nem árt,se nm használ.
ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!