Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem sürgős beavatkozásra...

Nem sürgős beavatkozásra majdnem 2 hónapra kaptam időpontot privátban? Ez korrekt?

Figyelt kérdés
A szokásos fogászati rendelőmbe mennék az éves fogkőeltávolításra, június elejére kaptam időpontot. Nem megyek máshova, szeretem őket, de ennyire sokára adni normális?
ápr. 24. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Ezek a kifejezések - korrekt és normális - értelmezhetetlen ebben az esetben. Nyilván akkorra adtak, amikorra egy nem sürgős beavatkozásra van - az ő szabályrendszerük szerint - szabad helyük.


Te ezt vagy elfogadod vagy nem.

ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A magyar kozegeszsegugy olyan dramai modon szetrohadt, hogy aki nem ehezik es melyszegeny, az privatba megy. A tied nem surgos beavatkozas.

En rakoskent magan szuper-hiper szakertohoz olyan keson juthatnek be, hogy ahova kivandoroltam, ott megyek az allamiba.

De nem packaznak, szorakoznak, hanem ilyen iszonyuan be vannak tablazva. A dzsippo kormanyanak koszonheted.

ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy nem normális, sajnos így van ahogy a kettes írja: amilyen mértékben lezüllött az egészségügy, hogy mindenki aki megteheti, megy magánba, így persze sokan vannak ott is. Meg hát orvos nincs attól több az országban, hogy magánrendelök vannak, szóval nem kell csodálkozni, hogy ott is várni kell. És tényleg nem kicseszésből van így, egyszerűen ennyi orvos van a rengeteg betegre.
ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokimnál is ennyi. De most már, hogy lassan beleér a nyári szabadságolásba, lesz az három hónap is, mire fogad.
ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 ez privát.
ápr. 24. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azért vannak tele a privát rendelések is, mert az állami egészségügy egy rakás kaka, az is privátba megy, aki pár éve még sajnált kiadni a vizsgálatokra pénzt.
ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!