Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » OZEMPIC 0,25 mg injekciót...

OZEMPIC 0,25 mg injekciót kaptam. Elsőt most akartam beadni. Lehet nem sikerült beadni. Ilyenkor kitől tudok segítséget kérni??

Figyelt kérdés
máj. 13. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg valamelyik családtag, szomszéd aki cukorbeteg, vagy adott már véralvadásgátló injekciót magának. Ha ilyen nincsen, akkor menj le a háziorvoshoz és a körzeti nővér segít és megtanít.
máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ezt írták, de sehol sem kapok. Neked hol sikerült venni?


Kérdésed még aktuális?

máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia. Baranya megye komlón vettem. Aktuális még
máj. 18. 08:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Köszi, esetleg ha a patika megírnád privátban azt megköszönném.


A kérdésedre válaszolva, igazából a fecskendő működését kell megérteni, én a nővéremnek segítettem, de előre nekem sem ment. A lényeg hogy van benne egy rugó, amit akkor húzol fel, amikor a tekerőt beállítod a 0.25-re. És amikor a gombot folyamatosan nyomod, akkor enged ki a rugó és adja be a mennyiséget. Szóval a lényeg, hogy beállítod 0.25-re abba az iránya mintha egy csavaranyát tekerné a csavarra jobb kézzel, beszúrod és folyamatosan tatsd nyomva a gombot amíg le nem megy és még utána pár másodpercig. Utólag úgy is csekkolhatod, hogy látod az ampulla mennyisége csökkenni fog. Remélem tudtam segíteni. De ha nagyon nem megy akkor tényleg menj el a háziorvoshoz, hogy mutassa meg az asszisztens.

máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Munkatársam felesége megmutatta hogyan kell.

Talán már menni fog


De azóta elég furán vagyok

máj. 18. 10:20
 6/13 anonim válasza:

Én fél éve használom , nyugi, elmúlik a rosszullét, esetleg hányinger pár hét és már meg sem érzed. Viszont sajnos nekem nem használ, hiába kapom. Nem csökkenti az étvágyam.

Kíváncsi vagyok kinek hogy vált be.

máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 Én most kezdeném, de sajnos sehol nem kapok 0.25-öst, ezért is kérdeztem a kérdezőt, hogy neki hol sikerült.


Azt nem tudod véletlenül, hogy ha a 0.5-öset félig tekerem fel, akkor az kb 0.25-öt fog kiadni?

máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
7- Nem lehet félig feltekerni. Én nem próbálkoznék ezzel. Én Gödöllői vagyok, itt minden további nélkül kaptam minden dózist.
máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 Köszi! Ez mikor volt? Majd akkor felhívok ott pár patikát, az nincs messze nagyon tőlem.
máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
9- Jelenleg is kapom az Ozempicet, ezért is írtam, Gödöllőn nincs ellátási gond.
máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!