Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Inzulinban vki segíteni?

Inzulinban vki segíteni?

Figyelt kérdés

Cukorbeteg vagyok, a hosszú hatású inzulinomat pedig este 10-kor kell beadnom.

Na már most, este 9-11-ig moziban leszek. Szerintetek, akik értenek hozzá, az a jobb ha film közben kimegyek 10-kor és beadom, vagy film után? Nem tudom, milyen hatása van, beadás után nagy baj-e a mozgás, stb.



#cukorbetegség #inzulin #Bázis inzulin
máj. 13. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. A barátnőm szintén 1es tipusú cukorbeteg.

Neki Toujeo van hosszúhatásúként.

Annak az inzukinnak van egy bizonyos intervalluma amíg beadhatod.

+- másfél óra nem gond.

Add be a film után, holnap meg térj vissza az este 10 órás beadáshoz.

Mióta vagy cukorbeteg ?

máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :D

1 hónapja kb, április végén dérült ki. (2 hetet voltam kórházban, 2 hetet voltam eddig szabadon).

De egyébként az orvosok nem tudják biztosra h egyes vagy kettes vagyok, mindkettőre van esély.

máj. 13. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyes tipus vagyok évek óta. Hivatalosan este 10-kor kellene nekem is beadnom, de én 11 -éjjel 1 között szoktam mindig. De néha elöfordul hogy már este 8-kor mert álmos vagyok és tudom hogy be fogok aludni. Semmi gond ha elötte vagy utána adod be. Csak ne hagyd reggelre.
máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
máj. 26. 16:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!