Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetne egy orvos úgy valakine...

Lehetne egy orvos úgy valakinek a háziorvosa Magyarországon, hogy sosem találkoznának személyesen (max amikor nagyon muszáj), hanem a technika adta lehetőségekkel tartanák egymással a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Pl videótelefonálás, e-mail?

máj. 15. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Covid óta telemedicína van sok helyen. De ez a lustaság miatt van az orvosok részèről.
máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Új orvos a jelenlegi helyzetben nem.
máj. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem akarsz olyan orvot, akit érdekel, mi van veled?

Az én háziorvosomat otthagyta egy csomó mama, amikor idekerült, mert azt merte mondani, mindenkivel szeretne találkozni receptírás előtt, mert látja, hogy van, aki 20 éves szedi a tensiomint, de kontroll soha nincs. Nagyik megsértődtek, ahelyett, hogy örültek volna, hogy alapos.

máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1. Köszi. Nem tudtam, hogy ez a neve.

#2. Miért? Mit jelent az, hogy a "jelenlegi helyzetben"?

#3. Korábban nem kellett orvoshoz mennem, de most nagyon sok betegség összejött. Kiderült, hogy a háziorvosom egyáltalán nem segítőkész, nem vesz komolyan és ráadásul még inkompetens is.

Azt akarom, amit írtál: a háziorvosom és egyéb orvosok, akikhez mennem kell, figyeljen oda rám és legyen felkészült, alapos, szakmai.

Nos, sajnos az én háziorvosom nem az utóbbi kategóriába tartozik.

Mivel mostanában több orvosnál is jártam, így fel tudom mérni, hogy mennyire hátráltató egy rossz orvos és mennyire hatékony egy képzett, segítőkész orvos.

máj. 15. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!