Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tartózkodási hely / lakhely,...

Tartózkodási hely / lakhely, hova kell mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ha nekem az állandó lakhelyem vidéken van, de felköltöztem pestre, bejelentkeztem tartózkodásira, mert itt élek albérletben, akkor hova kell mennem orvoshoz vagy fogorvoshoz? Ilyenkor mi alapján dől ez el? Gondolom nem kell vidékre leutaznom orvos miatt, de most pl mennék fogorvoshoz de nem tudom kihez tartozom. Ez hogy működik? Kerületenként gondolom több is van. Ugyan ez pl bőrgyógyászhoz is kéne mennem

máj. 16. 10:31
 1/4 Duke81 ***** válasza:
100%
Ebben az a jó, hogy mindkét helyre elmehetsz! Nekem is így van és így két kerületbe is mehetek szakrendelőbe.
máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mehetek vidékre is és mehetek budespre is, de csak abba a kerületbe ahova bejelentkeztem? És ha itt pl több orvos van, melyikhez mehetek? Vidéken megvolt utcára lebontva hogy hova tartozok. Itt hogy működik?
máj. 16. 11:30
 3/4 Duke81 ***** válasza:
Ponosan ahogy írtad! Amelyik kerületbe be vagy jelentve oda tartozol. Vannak kerületek ahol több szakrendelő is akad, itt szintén nindegy melyiket választod kerületen belűl. Vidéken meg oda ahová eddig is tartoztál.
máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
máj. 17. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!