Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be fog fordulni vajon?

Be fog fordulni vajon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg 29 hetes terhes vagyok. A 18 hetes ultrahang vizsgálaton a babám már befelé volt fordulva, azonban mai nap voltam egy 4d-s baba mozin amin kiderült hogy sajnos vissza fordult. Szerintetek át fog még fordulni?nektek mikor fordult be? Válaszotokat előre is köszönöm

máj. 17. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

38. héten fordult be, egész addig faros/haránt volt.

Ha volt már befordulva akkor nagyobb az esély arra, hogy a végére is befordul, mivel akkor valószínűleg nincs fizikai akadálya.

máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer fog még forgolódni. Akár az utolsó héten is befordúlhat.
máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még sokat forgolódhat. Első gyerekem kb a 34. héten fordult be, és már nem mozdult. A 2. kb sosem volt irányban, a 38.héten fordult be végül.
máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Még simán. Én még csak 26 hetes vagyok, de az enyém a kezdetektől kizárólag keresztben alszik, gondosan ügyelve arra, hogy közben azért beletaposson a gyomromba😂

Egyáltalán nem foglalkozom ezzel, rengeteg időnk van. Tudja ő, mikor kell befordulnia, ha akar. Ha meg nem akar, azt is el fogom fogadni.

máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Befordulhat, de készülj arra, hogy erre semmi garancia nincs, és ezt nem bantasbol mondom, de Magyarországon minimum minden 3. Szülés császár, ha nem több, ebben minden eset benne van, nem csak az, hogy rosszul fekszik a baba. Szóval ne akarj görcsösen hüvelyi szülést, mert nagyobb lesz a csalódás. A lényeg, hogy egészségesek legyetek mindketten, csak ez lebegjen a szemetek előtt :)
máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Engem mar anyam remisztget a csaszarral, mert 20 hetesen nem ugy volt fordulva a magzat. Hat, en nem izgulok, sok ideje van meg.
máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5os vagyok, izgulni tényleg nem kell, nem is szabad, DE: nekem sürgősségi császárom lett, előtte nem mondta egy doki sem, hogy ez indokolt lenne, a problémamentes terhessegem alapján. Na és nem kicsit sokkolt, traumatizalt a dolog...engem nem is a dolog lelki, hanem a fizikai része miatt. Ezért írtam, hogy készüljön mindenki úgy, hogy 50-50, mert tényleg az, és a lényeg, hogy így, vagy úgy, de mindenki tulesik rajta ;)
máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fordult be, de mivel a lepény rossz helyzete miatt eleve császárra készültek, így az lett. Még az utolsó pillanatig is fordulhat.
máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!