Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem hogy...

Az lenne a kerdesem hogy szerintetek a 37 az mar hoemelkedes? Annyit mertem majd kesobb ra neztem 36,9 altalaban igy szokott lenni nekem 36,9 szokott lenni ahogy mertem multheten is

Figyelt kérdés
Szedek szivgyogyszert betalocot esetleg az okozza szerintetek?
máj. 21. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
37 még nem az
máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se . Meg eleve magas a pulzusom szedek ra gyogyszert es mikor felmegy pulzusom ilyen melegseg kap el. Es akkor is mikor mertem homersekletem akkor is az kapott el szoval szerintem az okozza
máj. 21. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő és napszakfüggő is, plusz nőknél a menstruációs ciklus is bekavar. Nekem a legtöbb esetben már a 36,8 is betegséget jelez, kivéve a menstruációs ciklusom második felében délután. Másnak meg a 37,1 is normális.


Érdemes egyszer-kétszer megnézni magadnak, mikor jól vagy, hogy tudd mihez viszonyítani.

máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mert ugye nagyon hidegek a kezeim meg a lábaim és sokszor a fejem meg hasam meleg. Most is így van. Gondoltam, hogy a pulzus befolyásolja most is magas volt 99. És emiatt gondolom, hogy a testhőm felment ez lehetséges?
máj. 21. 16:44
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, attól felmehet. 37 még éppenhogy nem hőemelkedés, vagyis hát pont a határ, de nem kell vele foglalkozni.
máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy beteg leszek nem akarok az lenni rengeteg hianyzasom van szerintem a pulzus okozza
máj. 21. 19:39
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Magát a lázat nem okozhatja, de hő emelkedést okozhat.
máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!