Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Canesten krémet lábgomba...

Canesten krémet lábgomba esetén konkrétan a lábfej mely részeire kell kenni?

Figyelt kérdés
A lábujjakra, a közükbe, valamint...?
máj. 26. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Oda, ahol a gomba van!
máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az oldat sokkal jobb.
máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahol van a gomba!
máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, az volt a kérdés, hogy hol van a gomba, ami a lábszagot okozza.

Aki nem tudja a választ, nem muszáj ám írni.

máj. 27. 06:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem látsz esetleg hámló részt vagy pöttyöket?
máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs semmi látható dolog, csak időnként lábszag. Ez se annyira szörnyű, csak nem is akarom, hogy elfajuljon a helyzet, ezért használom a krémet időnként. (Nem olyan gyakran, mint ahogy írják.)

Viszont nem tudom, hogy a lábfej mely részein él ez a gomba, hová érdemes a krémet kenni, és hová nem.

máj. 28. 06:09
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, sikerült részleteket találnom. Nem is volt annyira nehéz, csak azt hittem, hogy a lakosság tizenvalahány %-át érintő fertőzés esetén kapásból kapok 10 választ...

Hátha valakit még érdekel:

Főleg a lábujjak közt és talpon fordul elő a gomba, de gyakorlatilag a lábfej teljes felületére át tud terjedni. Sőt, még a test különböző hajlataiba is, ahol állandó a nedves környezet, főleg kövérebb emberek esetében tud súlyos lenni, akiknél nagy bőrfelületek simulnak össze folyamatosan.

máj. 28. 06:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kend be a labfejet, de leginkább a lábujjközöket. Ott szeret élni.

Illetve szappannal mindig alaposan mosd meg, valamint alaposan töröld szárazra. Ez fontos!

máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!