Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Patatnasos az arcom es nem...

Jani Juhász kérdése:

Patatnasos az arcom es nem tudom mit tegyek az olvastam hogy fogpaszta jo ra de nem tudom hogy hogyan kenyem fel a fogpasztat hogy vastagon e vagy veknyan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten pattanás elleni krémek is.

Amúgy nálatok nincs magyar-nyelvoktatás az iskolában?

2010. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apám bőrgyógyász , amikor meglátta, hogy fogkrémet kenek a ragyámra majdnem beájult, azt mondta nem szabad, mert a külső része megkeményedik de a benne lévő mentol miatt a pattanásra kent rész nyirkos marad..ami folyamatosan nedvesen tartja, mondtam neki, hogy akkor majd vékonyan kenem:) azt mondta nem jó rá, így hozott másnap nekem rá krémet, elmégy egy bőrgyógyászhoz és írnak fel receptre olyan krémet amit a gyógyszertárban kevernek ki. Emellett számos oka lehet a pattanásoknak, lehet csak a sima tini pattanás, de ha túl sok van az arcon, háton akárhol akkor egyéb probléma miatt is lehetnek,pl többször visszatérő mandulagyulladás.Nem árt egy belső tisztiítókúrát is csinálni, pl zöld tea , vagy valamilyen méregtelenítés, hidd el nagy hatása lesz a patikra..
2010. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az elo hozzaszolonak ne haragugy de en szlovak iskolaba jarok mar 13 éve
2010. nov. 1. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
unokatesóm az aknesol nevű cuccot használta, undorító pattanásai voltak, de mind elmúlt.
2010. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szlovákiai magyar is MAGYAR!A miénk!

De azért nehogy elfelejts magyarul :) !

2010. nov. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!