Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdtem tágítani a fülem....

Elkezdtem tágítani a fülem. Gennyezett, és kicsit vérzett. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
hát én azt, nem tudom, hogy normális e, hogy vérzik meg gennyes, de hogy te nem vagy normális az biztos:/ belegondoltál amúgy abba, hogy ha elmúlik ez a fültágítós divathóbort és kiveszed akkor, hogy fog kinézni a füled?
2010. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
normális
2010. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első. Biztosíthatlak, semmi probléma nincs az értelmi szintemmel. Nem fogom megunni és kivenni, mert számomra ez nem egy divatkellék.

A fül meg visszahúzódik egy bizonyos méret alatt.


Másodiknak köszönöm.

2010. nov. 1. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
első vagyok. Te tudod, de nem hinném, hogy visszahúzódik a fül, egy sima fülbevaló is képes úgy kinyújtani, hogy örökre ott marad. De te tudod, majd ha 5-10 év múlva már a plasztikai sebészen jár az eszed, h rendbe rakasd a füled, kérlek gondolj vissza az üzenetemre, és kövess meg!
2010. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ismersz. Nem tudod, milyen vagyok, milyen a múltam, és milyen lehet majd a jövőm. De én ezekkel tisztában vagyok, és tudom, hogy ki fogok tartani a fültágító mellett.

És félreértés ne essék, nem hullahopp karika méretűt szeretnék, hanem kisebbet. Ha meg olyan állásra jelentkeznék, aminél előbbre való a külső, mint a szakmai tudás, majd tömört rakok be.

Köszönöm a véleményedet. =]

2010. nov. 1. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szívesen!
2010. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Első, a kicsi tényleg összehúzódik, pár nap. A nagyot meg két öltéssel összevarrják, annyira feltűnő akkor se lenne, hogy plasztikáztatni kelljen. Nem tudom, aki nem ért hozzá, miért kell, hogy beleszóljon. Tágítgattam egy ideig, aztán meguntam és két nap alatt ment vissza, most rendes fülbevaló van a lyukban, mint előtte is. Második voltam.
2010. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!