Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen okból lehet valakinek...

Milyen okból lehet valakinek huzamosabb ideje már alvászavara? /: és hogyan lehet ezt megszüntetni? . Illetve van valami tudatalatti baj, ha hetek óta csak rosszat álmodom?

Figyelt kérdés

tehát én sosem tartoztam azok közé, akik lefekszenek és már alszanak.Túlzás nélkül van, hogy két óráig forgolódom az ágyban.De minimum egy óra az megvan.Talán az közrejátszhat, hogy kiskorom óta stresszben, félelemben, idegességben éltem? Meglehet ezt szüntetni?

... a rossz álomról meg annyi, hogy nem cukortól van :) nem szoktam enni lefekvés előtt.Lehethogy csak éppen szar napjaim vannak, de elég idegesitő, hogy ha álom, akkor csakis valami rosz.


2010. nov. 2. 01:26
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik, de nem annak szánom: tornázz és fáraszd le magad rendesen, aztán egy jó zuhany és meglátod, úgy alszol mint a bunda. Lehet hogy túl sok energiád van még, amikor lefekszel. Ha nem vagy álmos, miért mész egyáltalán lefeküdni? Nézz meg egy filmet, internetezz egy kicsit, de a legjobb ha fizikailag lefárasztod magad.
2010. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valami nincs rendben az életedben!

Vagy későn vacsorázol!

Vagy szittyózgatsz!

Keress egy ne túl látványos, tartalmilag inkább érdekes filmet a Spektrumon (...), szlipizd be a TV-t, és hallgasd!

Vagy igyál meg még egy szittyót...

2010. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!