Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a van a Végbél és a pénisz...

Mi a van a Végbél és a pénisz között ott alul ahol az a csík megy közöttük?

Figyelt kérdés
tegnap ráültem a lábamra vele és most kicsit érzékeny.Megnyomhattam kicsit?
2010. nov. 2. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a végbélnyílás és a herék közötti területre gondolsz, az a "gát". Érzékeny terület, majd elmúlik...
2010. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok kösz csak mert tegnap a lábamra ültem vele és ott kicsit most érzékeny és fájdogál de nem vészes
2010. nov. 2. 10:00
 3/7 A kérdező kommentje:
meg azt vettem észre hogyha ott a gátat nyomom akkor a péniszem keményebb ez mitol lehet?
2010. nov. 2. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Az ott erogén zóna. Valszeg azért keményedik a pénisz, van akinél évtizedekig is megmarad az érzékenység. Jó esetben.
2010. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert tegnap eléggé ráültem most akkor is faj kicsit ha áll péniszem . Mennyi idő mire elmulik a gát fájdalma?
2010. nov. 2. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. ott "lakik" a prosztatád. Elég érzékeny terület, de pár napon belül elmúlik a panaszod.


(Ha mégsem, urológushoz kell menni, mert lehet, hogy olyasvalami okozza a panaszod, ami véletlen egybeesés ezzel a megnyomatással.)

2010. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez biztos hogy azér van mert ráültem mert azóta érzékeny
2010. nov. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!