Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a vérhigító?

Mennyibe kerül a vérhigító?

Figyelt kérdés
Térdműtét után írtak fel 30x2 fecskendős, kimért adagú kiszerelést. Aki vett már ilyet, annak kb mennyibe került? Le vagyok égve, ki kell pengetnem a lakbért, ezért kérdezem:)
2010. nov. 3. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Több ezerbe. Ha jól emlékszem, olyan 6000.- et fizettem, vényre, 2006-ban. Kérdezz rá azért, mert lehet, hogy ingyen van már. Nem tudom, de akkor meglepően sok volt.
2010. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ujra én vagyok!

Függetlenül az árától, feltétlen meg kell venni, és be is kell adni. A barátom feleségét ( 50) Kaposváron műtötték, térddel, húsvét előtt. Húsvétra hazaengedték, de a lelkére kötötték, hogy adja be magának otthon. Ő mint okos eü dolgozó kihagyta, és pont h.vasárnap a húsleves felszolgálása közben összeesett, és mire kiért a mentő, már nem kellett a többit beadni....

2010. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fragmin, Clexane vagy Fraxiparine?

Legjobb tudomásom szerint itt rákereshetsz az árakra (remélem megbízható):

[link]

2010. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Napi 1200 Ne E-vitamin, (D-alfa tokoferol), ugyanaz a hatás, és nem mérgez. Térd műtét mi miatt volt? Szalag, vagy porc?
2010. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Mára norm. áron kapható pl. az Aspirin protect, de a többi sem olyan észvesztően drága már. Bizonyos betegségekben a szakorvos 90%-os térítéssel javasolhatja a háziorvosnak felírását.
2010. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! szalagszakadás volt. szerintem is tuti drága, ezért kérdeztem, én olyan 8 körülre saccolok a mai egészségügyi helyzetben. nem fogom elfelejteni beadni, nem akarok elpatkolni:)

kösz a segítséget

2010. nov. 3. 19:07
 7/9 anonim válasza:
100%
Szia!én is most kapom a Clexane-t bokatörés miatt...a 10db-os 0,4ml-s 1300ft-ba került.Igaz támogatással irták fel nekem:D
2010. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az E-vitaminos válaszolónak üzenem, hogy a saját családtagjait "kezelje" vele, ne mást akarjon kinyírni a hülye tanácsával!
2010. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez tetszik!

Ne szedd be a gyógyszert, amit az orvos felírt, mondok neked jobbat....

2010. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!