Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukámnak lumbágója van,45...

Anyukámnak lumbágója van,45 éves. Kinek van e téren tapasztalata, ki élte át és mi segített neki? nagyon meg van ijedve és azt hiszi h nem fog meggyógyulni. Szed gyógyszereket de nem javul eddig neki. ki mit tud?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez bárkivel előfordulhat, de múló állapot. Nekem 43 évesen volt egyszer, injekciókat kaptam rá, kb. két hét alatt jött rendbe, addig szörnyű volt.
2010. nov. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, nekem először l9 évesen volt olyan hogy derékszögben maradtam. Injekciót kaptam, akkor azt gondoltam kis hülye fejemmel, hogy meggyógyit.Persze máskor is megtörtént, nem értettem hogy miért, hiszen aktivan sportoltam, és egészségesen ettem. Igazából arra gondoltam hogy biztosan megerőltettem azzal, hogy anyut nagyon sokáig emelgetni kellett. Azóta eltelt sok év, én már 47 vagyok, és kb. 7 éve találkoztam először a Lenkeis vitaminokkal. Akkor azonnal elkezdtem szedni az Alapot, a Kal-magot, meg még plusz C-vitamint,kb. napi 2-3000mg-ot.Igazából a lumbágón kivül nem volt más problémám, csak a szokásos energia hiány, kisebb-nagyobb megfázások, de a legjobb az egészben, hogy a lumbágóm is elmult, és ez igy 50 felé nem kis dolog. Ugyhogy nyugtasd meg anyukádat, nincs semmi veszve!
2010. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!