Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim kikészül...

Mit tegyek? A szüleim kikészülnek tőlem de nem tudom fékezni magam.

Figyelt kérdés

:'(

a helyzet az, h kb. 2éve már h tépkedem a hajam. egyszerűen nem tudom abbahagyni. most is 3 lyuk van a fejemen. anya meg torkaszakattából ordibál velem hogy miért csinálom ezt, meg olyanokat vág hozzám h "b@sszon meg az Isten"..:( én próbálok leszokni de nem megy! néztem a neten h ez pszihés eredetű betegség (trichotillománia). anya azzal ijesztget h ha nem hagyom abba, megyek pszihológushoz meg megyek a bolondokházába..mindig stresszes vagyok, ez vmi kényszeres hajtépés, mert akárhogy próbálom abbahagyni nem megy, lyukak vannak a fejemen, anyáék ki vannak készülve, én meg hiába bánom meg és határozom el h NA ABBAHAGYOM!!!!-nem megy :(:(:( mit tegyek? segítséééég


2010. nov. 6. 00:08
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és 16 / L
2010. nov. 6. 00:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát márpedig lehet tényleg nemártana elmenned egy pszichológushoz, mert valami biztosan van a háttérben... lekell erről szoknod, elakarod veszíteni az összes hajad? nekem ha kicsit több kihullik az átlagnál már letargiába esek, hogy meg fogok kopaszodni. ezzel sürgősen le kell állnod... szép lehet ha lyukak vannak már a fejeden:s
2010. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyedül nem fog menni,orvosi segitség kell,és ne aggódj ezért nem zárnak diliházba
2010. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne félj a pszichológustól, menj pszichiáterhez. de attól se félj, elbeszélget veled. ezek a dokik jó emberek, még szeretni is fogod a találkozásokat. te úgy érzed, semmi gond sincs azzal, hogy ilyen látványosan kitéped a hajad? normális vagy?


Én már rég adtam volna neked két "atyai pofont" és vittelek volna pszichiáterhez.

2010. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát sok probléma van...3 hete műtötték pl. a gerincem.
2010. nov. 6. 00:26
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

3 hete műtötték a gerincedet? Végül is mivel?

Csak mert hogy már otthon vagy...3 hete gerincműtétnél nem engednek haza,..

2010. nov. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nyilvan ugy erti, hogy kopaszfoltos a feje, nem ugy, hogy lyukas es ott kilog az agya. Csak azert, mert te, kedves szobanforgo valaszado, nem tudsz normalisan szoveget ertelmezni, mert nem a kezdezo a hulye.

Ja es gerincmutet utan, ha pl gerincferdules miatt volt, hamar hazaengednek, kb egy hetet kell utana korhazban maradni.

Kerdezo, ne is torodj az akadekoskodo valaszadokkal. Menj el egy pszichologushoz, mert a viselkedesed valoban koros. Edesanyad azert beszel igy veled, mert aggodik erted, es nem erti, hogy ez egy betegseg. Elmegyogyintezetbe emiatt biztosan nem kerulsz, ne aggodj. Keress fel egy szakorvost mihamarabb.

2010. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ülj le anyukáddal, mondd el neki, hogy keressetek fel egy orvost, aki segítene, mert te igen is kényszerből csinálod ezt. Szerintem anyukádd lenne a legboldogabb,ha oda állnál elé, hogy menjetek el egy orvoshoz. Biztos segítőkész lenne. :) Ez lelki eredetű probléma, amiről magadtól nem fogsz leszokni,ha nem kapsz megfelelő segítséget. Sok sikert hozzá!
2010. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!