Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájós fülre hogyan kell sót...

Fájós fülre hogyan kell sót melegíteni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nylon zacskoba tegyel sot, es tedd be kicsit a mikroba. Ne sokat, mert ha forro, nem tudod odatenni a fuledhez. A nylon zacskot rateszed a parnadra, es rateszed a fuledet. Valaki zokniba tesz, bekoti, es azt szoritja a fulehez.
2009. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi rendes lábosban, vagy serpenyőben csináltuk gyerek koromban, egészen kis hőfokon, állandó kevergetéssel. Mindig papírzacskóba tette anyukám, de biztos másba is lehet. Talán mikróban is lehet melegíteni.
2009. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyel oda, nehogy megégjen a mikroban!
2009. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Egyszer próbáltuk mikróban, és megégett. Megpróbálom a tűzhelyen megmelegíteni.
2009. jan. 9. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el a fülészetre!!!
2009. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
A mikro mellett alljal, es pillanatra tedd be. Aztan ha nem eleg meleg, akkor megint tedd vissz kicsit. Igy nem fog megegni. Szerintem a labosban maceras. Meg ha elhul, a mikroban ujra megmelegited csak.
2009. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is, elmegyek mindenképpen a fülészetre, mert tegnap már sírtam, annyira fájt, csak este már nem nagyon volt hova menni, most meg ugye, hétvége. Végül is serpenyőben melegítettem sót.

Köszi, és minden jót!

2009. jan. 10. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!