Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Relax foot stim pulzáló...

Relax foot stim pulzáló elektromágneses hullámokon alapuló talpmasszirozóról szeretnék többet tudni, és mi a vélemény a termék használatáról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 17:24
 1/4 anonim válasza:

Kedves Érdeklődő!


Nem túl régen nálunk is járt egy „porszívó” ügynök, aki ezt a készüléket reklámozta, ezután elkezdtem a neten böngészni és ennek lett is eredménye.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


A készülék LANAFORM gyártmány, külföldön több néven fut, vagy l57650, vagy la1002030.

A fenti linkeket megnézve láthatod, hogy a legdrágább helyen körülbelül 104 euróba kerül, ami durván 30000 forint, tehát nem 199400 és nem 100000 forint, ha féléven keresztül havonta egyszer azt mondod a hozzád szervezett vendégeknek, hogy milyen jó a készülék.

Én nem ismerem a készüléket, tehát nem mondom, hogy rossz, de az alapján, hogy a” la 57660”-as –ez egyébként kapható Magyarországon is- készülék mely majdnem annyit tud min a szóban forgó eszköz 26000 forint a 104 euró mint mond írtam legyen 30000 forint így szerintem a reális ár 35000 forint környéke.

Ha ezt elolvastad kérlek, gondolkozz, vond le a tanulságokat, és mondd le a vonalas telefonodat.


Üdv, Aki kicsit negatív, de nem véletlenül.

2010. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnos a Szlovák és más külföldi online áruházakban azt a választ kaptam , hogy csak egy Magyar cégnél lehet Európában kapni a nevezett terméket, az ára meg azért csak annyi mert már 4-5 éve nem volt frissítve.....

Magyar honlapon nincs ilyen termék....

Sajnos marad a 99400 Ft.

2011. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatokkal rendelkezik valaki a termékről???
2011. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sanyi45 válasza:
Nálunk is járt ilyen ügynök de nálunk már 246.000ft-ért akarta eladni.meg ilyen rossz dumával jött hogy ők uniós programot képvisel és ha ma meg vesszük a készüléket tud igényelni 100.000ft támogatást az uniótól.Kicsit utána néztem a dolognak nincs is ilyen uniós program egy nagy át veres az egész.Maga a készülék jó de elég borsos az ára ha lehet ne vegye meg Magyarországon.A 104 eurós ár az a reális.
2011. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!