Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha szúr a...

Mit csináltok ha szúr a szívetek? Mert nekem van olyan hogy elkezd szúrni és nemtudok akkor csinálni semmit. Ez mitől van hogy "szúr"? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

V vérnyomás probléma sok esetben.

De én pl rossz levegővételnek hívom.

Mikor úgy 10percig szúr nyilal. olyankor minél kevesebb levegőt veszek mint általában. És lassabban is kicsiket.

Utána hírtelen 1nagyot és elmúlik

18/F

2010. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmenni kardiológushoz. Nekem például túl szapora a pulzusom (ébredéskor 100+) és vashiány miatt szúr (rásegít még a lépcsőzés, stressz és a hirtelen mozdulatok). Hangsúlyozom: számomra. Azt, hogy neked miért szúr az orvos tudja megmondani, illetve itt lehet találgatni, de aztán vagy bejön vagy nem és nem mókás érzés, amikor fáj. Mindenesetre könnyebb tippelni, ha tudjuk, hogy milyen helyzetekben fáj főként, milyen vérnyomás életmód stb. mellett.
2010. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi majd kipróbálom

am én,hátha segít mert ez már nagyon rossz.

am én 17/L :D

2010. nov. 11. 22:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi 22:40.

Hát hogy ha nem múlik el . akkor elmegyek kardiológushoz.

2010. nov. 11. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!