Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? (Légyszíves...

Most mit tegyek? (Légyszíves tényleg írjon az, aki volt már hasonló helyzetben)?

Figyelt kérdés

előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1303..


Nemrég találkooztam egy barátommal, és mondta, hogy kértem tőle egy csokit (vett egy jópárat). Ráadásul -elmondása szerint- olyan fogalmazásmódban tettem mindezt, amit sohasem használnék "normál esetben". És tényleg éreztem is a számban a csoki utóízét. Mi ez az egész? Értelmes, és intelligens embernek tartanak mások. De most már kezdek félni. Soha semmi problémám nem volt, és most sem érzem magam zaklatottnak,sőt, sok emberhez képest nyugodt, és kimért a temperamentumom. De akkor mi történik velem? Csak képzelem, vagy -a visszajelzések alapján- tényleg van velem valami? Ja, és még ami különös, hogy bár sohasem tettem ezelőtt, de mostanában azon kaptam magam, hogy gyakran hallgatom a Magyar Rádió komolyzenei adóját. De ez lehet hogy irreleváns.


2010. nov. 15. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Mostmár tényleg menj orvoshoz. Ezt még olvasni is ijesztő.


Hány éves vagy?

2010. nov. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg elég sz@rul néz ki a dolog... Jah, igen 33
2010. nov. 15. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!