Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Valeriana-tól szédeleghetek?

A Valeriana-tól szédeleghetek?

Figyelt kérdés

Elég stresszes most az életem, és nehezen alszom el. Vettem Valeriana-t, már három este bevettem belőle 1 szemet. Az alvás jól is megy, viszont napközben, mintha szédülnék. Nem az a mindjárt összeesek érzés, hanem olyan kótyagosság!

Viszont kb. két hete fáj a fejem is. Mindig egy pontba nyilall bele, pár percig tartó éles fájdalom, aztán elmúlik. Lehet,hogy esetleg ezzel függ össze és nem a gyógyszerrel?

Aki szedett Valeriana-t érzett tőle ilyet másnap! Vagy menjek el a fejem miatt dokihoz?

köszi


2010. nov. 18. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyanazon ponton érzed a fájdalmat,és már hetek óta,én bizony elmennék ahhoz a dokihoz.Lehet,hogy a Valeriána Téged jobban nyugtat:)de a fejfájás kevés eséllyel van tőle.Hacsak nem Vagy rá allergiás,ugye...
2010. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A fejfájás tuti nem attól van, mert azt már kb. két hete érzem, a Valeriana-t meg csak 3napja szedem! Csak ez a furcsa, hogy nem nyugodt vagyok, hanem szédelgős. Már arra is gondoltam,hogy mostanában sűrűbben éreztem szívdobogást, lehet,hogy magas az egyébként alacsony vérnyomásom és azért érzem ezt!

2010. nov. 18. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
HA ilyen gyanúd van,a vérnyomásodat mindenképp ellenőrizd,hogy az már ne legyen kérdéses.Fejfájás tényleg lehet attól.De ha alapjában alacsony a vérnyomásod,vajon mitől ment fel?És mért mindig ugyanott fáj a fejed?
2010. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!