Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aggódom, Drogozik a nővérem?

Aggódom, Drogozik a nővérem?

Figyelt kérdés
sziasztok, aggódom nővéremért, tegnap bent voltam a szobályában (engedéjével) kerestem valamit és az egyik fiókban inyekciós tűket találtam.de nem vettem észre h szerezné valahonnan.talán házilag csinálja,de mégis miféle anyagból tudna ilyen anyagot,egyáltalán ez szerintetek drogozásra utal SOS
2010. nov. 21. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy terítőket varr? :D
2010. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha komolyan drogozna, az látszana rajta.Nem hiszem, hogy azért van nála tű.Lehet, ki akarja szúrni a fülét, vagy ilyesmi.
2010. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem elsősorban az utal a drogozásra, hogy van-e a fiókjában injekciós tű, vagy sem. Hogy viselkedik? Van-e valami furcsa a viselkedésén? Változott-e az utóbbi időben? Van szúrás a karján, csuklóján, stb...Többet marad ki otthonról? Tudjátok, merre jár, és kivel? Vagy csak amit ő mond?

Szétszórtabb? Szótlanabb? Magába fordult? Titkolózik? Próbál valahogy pénzt szerezni (eladja a dolgait, meglopja a szüleiteket, koplaltatja magát, hogy legyen pénze, stb...), fogyott?

2010. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

nekem is van injekciós tűm egy csomó mégse drogozok -.-

amúgy sem hiszem hogy beengedne a szobájába ha rejtegetni valója lenne

2010. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
idézem újra: Inyekciós tű, és nem igazán vettem észre rajta semmit, azon kívül hogy alig látom, 25 éves okos lány, nem mondom h a sulinak él, de sokat tanul és sok ismerete van. bulizni sem igen járt el,most se nagyon de ha igen jó sokáig nem jön haza.tegnap is szerettem volna ha segít a töriben de azt mondta: nem érdekel az engem jobb lenne ha te se ezzel törődnél. pedig bukásra állok belőle:S
2010. nov. 21. 13:24
 6/16 anonim ***** válasza:
aki lövimagát azmár nem "maigyerek" de mivel nemhiszek a "lpépcső elméletben" (minden drokhoz egy annál gyengéb drog vezet) ezért kizárt dolog h drogozik a nővéred senki nemkezdi úgy ezt az egészet hogy nekiálja lőni magát nincs okod aggodalomra!
2010. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van a fiókomban injekciós tű. Sok minden másra is lehet használni. Pl. ha szálka megy a kezembe. Sőt vannak akik pattanásokra, vagy szőrtüszőgyulladásra használja. Vagy az ajtó nyikorog és annak beolajozására. Rengeteg felhasználási lehetősége van egy injekciós tűnek.

Én sem szeretem a történelmet, de attól nem vagyok drogos. :-)

2010. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a karját esetleg.
2010. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jaa, jó lenne megnézni a karját!

Amúgy tudtad hogy a drogos akár évtizedekig is képes titkolni hogy drogozik?!

2010. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Te most biztatni akarod???

Egyébként, ha már olyan szereket használna, amihez tű kell, azt valószínűleg észrevetted volna a viselkedésén.

Ettől függetlenül szerintem ne bámuld a karját, ezt nem fogja értékelni, ha drogozik, ha nem, de esetleg próbáld meg megbeszélni vele. És ha nem megy, és nem képes elfogadható magyarázatot adni, szólj a szüleidnek. Ha jóban vagytok, és nem drogozik, válaszolni fog, szerintem ő sem akarja, hogy emészd magad. Inkább aggódj feleslegesen, mint hogy hagyd, hogy a testvéreddel valami komoly baj történjen.

2010. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!