Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apukámat szubdurális hematómáv...

Apukámat szubdurális hematómával műtötték, most afáziás lett. El fog múlni valamikor?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,elképzelhető,de az orvost kérdezd,mert ennek is sok fajtája van.
2010. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos h nem játék ez az egész! Ha azaz orvos aki nem foglalkozik ezzel, akkor menjetek el tőle! Ha viszont még enm voltatok kontrolon, akkor menjetek! És kérdésedre válaszolva, lehet belőle javulás!


Az afázia kezelése majdnem minden esetben beszédterapeuta segítségével történik. Elvileg minden afáziás jogosult beszédterápiára. A kezelés időtartama többek között összefügg az afáziából való gyógyulás mértékével, valamint az adott ország lehetőségeivel és szabályozásaival.


Ezt találtam!

2010. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Az orvos azt mondja, egy hét, mire kiderül, de nem tud semmi biztosat mondani. Csak a neten sok olyan van, hogy nem múlik el, vagy csak nagyon kevés esély van rá, szóval kicsit összezavarodtam.
2010. nov. 28. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor műtötték. Ha még friss a dolog, lehet hogy van egy kis ödémája, ami pár nap alatt dehidráló kezelésre múlik. Ha ez okozza a bajt, akkor rendbejöhet. Ha hetekkel ezelőtt történt, akkor viszont a tartósabb károsodás valószínű. Hogy ez milyen fokú, és hogyan lehet rehabilitálni, később derülhet ki.
2010. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön, nov. 25.-én műtötték.
2010. nov. 28. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még kevés idő telt el, a doktor jól mondta, hogy várni kell, esélyes lehet a gyógyulása, fel a fejjel! Legyetek mellette, ha lehet, beszéljetek hozzá.
2010. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!