Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A cérnagiliszta tud petét...

A cérnagiliszta tud petét rakni a nagyajkak környékén is? Ha igen, hogy pusztítsam el magamon a petéket?

Figyelt kérdés

A nagyajkakat természetesen a lent lévőre értem nem a számra.

13/L


2010. nov. 30. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Menj el orvoshoz!!!
2010. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jézusisten xdddddd
2010. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már voltam. Írt fel gyógyszert. Csak most ha kívülre rak "rám" petét akkor azzal mit csináljak?
2010. nov. 30. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Jaj szívem... A cérnagiliszta belső élősködő, nem mászik ki, mert elpusztulna. Nem rak petét a nagyajkadra meg sehová sem kívül. És nyugi, senki sem gondolja, hogy a szádról írtál...
2010. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Nézz már utána -.- A kifejlett nőtény esténként kimászik a végbélnyíláson,hogy petét rakjon. Az orvos mondta. De te biztos okosabb vagy...

Csak az volt a kérdés,hogyha oda rak nekem petét,akkor a pete egy idő után eltűnik onnan mosakodás közben vagy valamit kell csinálni,h eltűnjön... (?)

Értékelném a normális válaszadókat -.-

2010. nov. 30. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

A nagy és kisajkaknál okozhat viszketést, irritációt, a hüvelybemenetnél pedig gyulladást.

Az alapos tisztálkodás, és a gyógyszer szedése elpusztítja az élősködőket. Szoros alsóneműt kell hordani, pláne éjjel - gondolom ez nőknél nem gond. A végbélnyílást pedig bekenni valamilyen testápolóval v. vazelinnel, ahogy az orvosok és leírások mondják. A gyógyszeres kúrát érdemes megismételni, kb 2 héten belül. És a javasolt 1 db vermox tabletta helyett 2 db-ot kell bevenni már az elején is, 1-et reggel étkezés után, egyet pedig este. Na szóval a nemi szerved is mindíg alaposan mosd meg és vigyázz mert könnyen újrafertőződhetsz! Ruhákat, tárgyakat, ágyneműt stb alaposan kimosni és fertőtleníteni, körmöket rövidre vágni. Az ujjaiddal lehetőleg ne piszkálj a szádhoz és az orrodba.

Biztosan helyre fogsz jönni. Nekem is volt már ilyen problémám - kínos dolog, de nem lehet mit tenni - orvoshoz kell fordulni vele stb

2010. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"A nagyajkakat természetesen a lent lévőre értem nem a számra."

Hát ezen nagyon jót röhögtem... És még te osztassz ki mást? Inkább neked kéne utána nézned bizonyos dolgoknak :) Egyébként meg miért nem az orvostól kérdezed ahelyett, hogy itt írogatsz, ha ilyen okos vagy. Hogyha egyszer az orvos elmagyarázta neked akkor miért nem tudod? És ha már válaszolnak is segítő szándékkal miért kell leosztanod a másikat? Művelődni kéne még "kicsit"...

2010. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!