Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már kb. két hete fáj mindkét...

Már kb. két hete fáj mindkét tüdőm, előtte egy hétig beteg voltam, még most is köhögök. A sok köhögéstől fáj, mert megerőltette, vagy eseteleg tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Gondolom a vízipipa nem használt neki tegnap ugye? Dohányozni se dohányozzak addig? (Nem szoktam rendszeresen, bulik, beszélgetések alkalmával, van hogy hónapokig nem is szívok, szóval nem vagyok rendszeres dohányzó, nem ezért van, mert amikor elkezdett fájni előtte kb. 2 hónapig nem szívtam)
2010. dec. 18. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
tudtad, hogy a tüdő nem tud fájni?
2010. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mi fáj? Az ottani izom?
2010. dec. 18. 14:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon megnyugtat, mert ha az izom, akkor tényleg csak a sok erölködéstől, amikor köhögtem.
2010. dec. 18. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
mindenképp menj el dokihoz, ha még mindig fáj, tüdőszűrés stb... majd ő beutal a szükséges vizsgálatokra
2010. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!