Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyek azok a gyógyszerek...

Melyek azok a gyógyszerek amiknek röhejesek/furcsák a mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Légyszi a mellékhatást és a gyógyszer nevét is:D
2010. dec. 27. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami fejfájás csillapító mellékhatása fejfájás :)
2010. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen célod van ezzel a kérdéssel, de azt tudnod kell, hogy olyan gyógyszer NINCS, aminek a mellékhatása feltétlen kijön, a legtöbb mellékhatás csak elöfordulHAT, de nem kötelezö!


Gyógyszert meg valakinek beadni, hogy a mellékhatásán nevethess - az büncsekelmény és SÚLYOSAN büntetik.

2010. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tinker Bell ***** válasza:
Nem igazán lehet ezt így meghatározni, hiszen minden gyógyszernek másként jönnek ki a mellékhatásai a különböző embereken! Abszolút szervezetfüggő, hogy kinél melyek jönnek ki vagy egyáltalán kijönnek-e mellékhatások.
2010. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszával abszolút egyetértek, ezért név nélkül:


- a fiam egyik asztma gyógyszerének egyik leggyakrabban tapasztalt mellékhatása az asztmás roham.


- ekcémás kiütéseimre kaptam egyszer olyan kapszulát, aminek az egyik lehetséges mellékhatása a bőrkiütés.


- és mi is belefutottunk már abba a fájdalomcsillapítóba, aminek fejfájás az egyik lehetséges mellékhatása :=)

2010. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasfogó (Lopedium) mellékhatása: hasmenés vagy székrekedés.
2010. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Altatók, nyugtatók lehetséges mellékhatása az ún. anterograd amnézia. Annyit jelent, hogyha bevétel után nem fekszel le, -tehát nem alszol el tőle amikor hatni kezd- nekiállhatsz olyan dolgoknak (pl. főzés, levelezés, házi munka), amire később nem emlékszel.
2010. dec. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi (néhány) választ!

amúgy nem olyasmiért kell mint a 2.válaszoló

a showder klubban láttam egy olyan adást amiben egy nátha elleni gyógyszernek olyan mellékhatásai voltam mint pl.:férfiaknál mellnagyobbodás nőknél elhízás,bokagörcs

és ez szerintem furcsa is meg egy kicsit vicces is és csak azért tettem fel a kérdést mert kíváncsi voltam tudnak-e olyat:)

2010. dec. 28. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!