Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukámon, rajtam és 5 éves...

Anyukámon, rajtam és 5 éves kisöcsémen ugyanott, a bal lábunk combtövénél van egy kb.3 ujjnyi nagyságú sötétebb barna folt. Mi lehet ez? Májfolt, kávéfolt? Mindhármunkon születésünk óta van. Bátyámnak nincs. Ez öröklődő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 13:51
 1/3 anonim válasza:
háát.. ha a bátyádon nincs. de rajtatok igen.. hát nemtudom igazából. Szerintem öröklődő. Ugyanez van uncsitesóméknál is.. csak ott minden nőnek van ijen fooltja.
2010. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet örökölni.Ahogy akár egy anyajegyet is.

Tesom gyerekének és tesomnak is ugyanott van anyajegye.

Tök cukor föleg h még pici a csaj és olyan aranyos az a pötty,tiszta anyja:)Amúgy nekem is van 2 ilyen sötétebb barna foltom.Apukámnak volt ilyen,de neki piros.

2010. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyajegy, ne piszkáljátok. Persze, ha zavar, meg lehetne mutatni bőrgyógyásznak is.
2010. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!