Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agydaganatból milyen gyakori...

Agydaganatból milyen gyakori a gyógyulás?

Figyelt kérdés
A keresztapukám karácsony másnapján került be a kórházba,állandó fejfájási panaszokkal.Kiderült hogy tele van az agya daganatokkal.Az egyik agyféltekében kettő nagy van a másikban több kicsi.Azt már mondták a dokik,hogy nem tudják mindet sugárral kezelni,mert az emberi agy csak tíz sugarat bír elviselni,utánna szájon át kap rá gyógyszert.Tavaly ilyenkor az egyik veséjét kellett kivenni,mert 7 cm-es daganat volt rajta.Azt még nem tudni,hogy ez a mostani áttét vagy új daganat,maj ha letelt a tíz sugár utánna csinálnak egy újabb ct-t és akkor mondanak vmit ,ajd a dokik.Azt mondják az lenne a jobb,ha ez egy újabb lenne,nem áttét.Volt valakinek vmi hasonló esete?Gyógyulás az teljesen reménytelen? Még csak 51 éves,nem lehet igaz hogy ilyen megtörténhet!
2011. jan. 1. 15:51
1 2
 1/18 tetris ***** válasza:
100%

Fiatalabb emberekkel is megtörtént már ilyesmi, ez nem korfüggő. Sajnos a leírtak lapján elég komolynak tűnik a helyzet. Szerintem most legyetek vele nagyon sokat, és mindjátok el neki, hogy mennyire szeretitek, és milyen fontos nektek. A szeretet a legjobb orvosság.

Szívből kívánom, hogy jobban legyen!

2011. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál! Szeretnék én vele lenni sokat,de nem tudok,mert tavaly költöztek el tőlünk 100 km-re,kecskemétre.A szebb jövő reményében! Hát azóta csak a baj történik velük.Képtelen vagyok emlékként gondolni rá,hisz nálunk 80 év körüliek a nagyszülők is még,neki is lenne még 25-30év hátra.Remélem lesz olyan aki tud vmi bíztatót írni!Mégegyszer köszönöm,hogy írtál!!!!
2011. jan. 1. 21:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem 18 adag sugarat adtak.

milyen fajta a daganata?

2011. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen haltam meg elöször majdnem és az agyamban csak a pet ct vette észre az áttétet.
2011. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha hisztek Istenben imádkozzatok érte minél többen, minél többet. Kérhettek másokat is, hogy imádkozzanak érte. Minél többen teszik, annál nagyobb ereje van. Pl a 700-as klub oldalán is kérhettek. Neki most arra van leginkább szüksége, hogy erőt kapjon a betegséggel szembeni harchoz, hogy reményt kapjon a gyógyuláshoz. Ha van lehetősége rá, a neten sok tanúságtételt találhat ami arról szól, hogy vannak még csodák és Isten számára nincs reménytelen helyzet.pl: [link] vagy: [link] Ha nincs nete, tölts le neki ilyeneket, vagy beszélj neki ilyen konkrét esetekről. Ha valaki beteg, főleg ha súlyos beteg ez is sokat segíthet, hogy tudja nincs egyedül. Mással is történt hasonló és túlélte.

Tudod a betegségeknek, tragédiáknak mindig az a céljuk, hogy közelebb vigyenek minket Istenhez.Sajnos van aki ezt neveltetése, életfilozófiája vagy egyéb oknál fogva nem tudja elfogadni. Lehet, hogy a keresztapukád is ilyen, de ebben az esetben is szüksége van pozitív gondolatokra, megerősítésekre, ezért ajánlok egy könyvet ami az ő betegségéről ill.gyógyult rákbetegekről szól:

Bernie S. Siegel: Szeretet, Gyógyítás, Csodák. Az író kinyitja szemünket aqrra, hogy a lélek ereje mindig rendelkezésünkre áll, és a csodák sosem a hideg értelem szülöttei.Az édesvíz kiadótól talán még beszerezhető, esetleg antikváriumból. Ha nem sikerül sehonnan, kérlek írj és segítek.

Szívből kívánom keresztapukádnak a gyógyulást de legfőképpen, hogy közel kerüljön az Úrhoz ezáltal a betegség által és így teljesebb életet tudjon élni. Imádkozom érte.

2011. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az agyi áttétes vagyok, nem tudom hiszek-e de értem rengetegen imádkoztak mikor kritikus állapotban voltam, és hajlok abban hinni, hogy az hatott.
2011. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Dicsőség a jó Istennek, mert az ő szeretete végtelen. Ha te nem is hiszel Őbenne, Ő hisz tebenned és ha meggyógyított valószínűleg azért tette mert még tervei vannak veled.Háláld ezt meg neki úgy, hogy befogadod őt a szívedbe, lelkedbe.
2011. jan. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló:hogy érted azt,hogy milyen fajta a daganat? Milyen fajta lehet? Jó vagy rossz indulatú,erre gondolsz? Nem tudom milyen lehet,majd kipuhatolom vhogy.
2011. jan. 6. 17:21
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló4 Te most hány éves vagy?Hogy vagy a betegségeddel?Sikerült meggyógyulnod?
2011. jan. 6. 17:22
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves vigera! Nem tudom,hogy keresztapukám mennyire hisz Istenbe,már azt se tudom,hogy én mennyire hiszek.Nem értem miért történik vele ez? Megpróbálom megszerezni neki a könyvet,amit írtál. Most is sokat olvas,az "leköti". :)
2011. jan. 6. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!