Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik lenne a legjobb megoldá...

Melyik lenne a legjobb megoldás az adott helyzetben?

Figyelt kérdés

Holnap és holnap után vizsgázok. Arra gondoltam, hogy ma éjjel nem alszok és ha kell akkor holnap sem fekszem el és csak 13-án délután, miután levizsgáztam, pihenek.

Felmerült bennem, hogy esetleg, holnap vizsga után aludhatnék 1-2-3 órát és folytathatnám az ismétlést. Szerintetek melyik lenne a legjobb megoldás ebben a helyzetben? Tudom, hogy amúgy egyik sem jó, de mindenképpen választanom kell kényszerből (meg persze lelkiismeret-furdalásom van, ha alszok és nem tanulgatok - tudom, ez sem szokványos, de most ezt hozta ki belőlem a vizsgaidőszak)...


2011. jan. 11. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamikor azért kellene pihenned, 3 nap egyben azért elég húzós :) Akárhogy is teszed, egyszer be tudod a szervezeted csapni úgy, hogy pihenés után elvégzed a reggeli rutinodat (fogmosás stb, ahogy szoktad), és így gyorsabban állsz majd készen a tanulásra megint.
2011. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!