Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülfelszúrás? Tapasztalatok?

Fülfelszúrás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha vkinek már szúrták fel a fülét legyenszíves ossza meg a tapasztalatokat!mennyire fáj,utána milyen...stb.
2011. jan. 19. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3szor is felszúrták, de még kiskoromba, ebből csak egyre emlékszem. Tölcséren keresztül vitték be e fülembe a tűt, gondolom, hogy ne lássam, akkor fájt mikor beleszútrta, de szerintem utána egyáltalán nem fájt.
2011. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kábé 20-szor. Nagyon beteges füleim vannak, kiskoromban bejáróvendég voltam a fülésznél. Hát, akkor, amikor kicsi voltam, ordítottam. Bocsi, hogy elkedvetlenítelek, vagy bármi, de valószínű, hogy 5 évesen a félelmem nagyon közrejátszott. De utána egyáltalán nem fáj, így inkább megkönnyebbülést hoz mindez.
2011. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
A gyermekem fülét szúrták fel, nekem kellett lefogni. Még igen kicsi volt, és iszonyat volt még végig nézni is. Másodszor már nem vittem el fölszúratni a fülét, hagytam magától fakadjon ki. Egy ismerősömtől hallottam a kövirózsáról, azt kezdtük el használni, kicsavartam a levét és vattára felitattam. Ezzel dugtam be neki estére és attól kezdve nem voltak gondok, elég volt három éjszaka és helyrejött a füle.
2011. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Előző előtti vagyok. Nekem forró sóval töltött párnácskákat tettek rá, és ha olyanja volt, akkor mondjuk kifakadt, de nem mindig. Engem is le kellett fogni kiskoromban. Vagy kezembe nyomtak egy plüssmacit, de attól én még ordítottam...
2011. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszokat!:)Az a baj hogy én attól félek hogy ordítani fogok,de így húszon pár évesen érdekes lesz!:S :D amugy már 2hete várunk h magától kifakadjon de semmi, hallás meg semmi!:S
2011. jan. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!