Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valmi gond lehet az agyam...

Valmi gond lehet az agyam valamely részével?

Figyelt kérdés

Furcsa dolog történt velem. Kollégiumban lakom és elkezdtem írni egy listát hogy mik hiányoznak hogy ha majd hazamegyek tudjak hozni. Az volt hogy így részenként írtam a listát, először írtam 3 dolgot, aztán 4 et... stb stb.... a lényeg az hogy úgy számoztam meg hogy 1-8 ig rendben van aztán meg csak mindig úgy irtam hogy 7,8,7,8,7,8....

így volt: 1,2,3,4,5,6,7,8,7,8,7,8,7,8

Aztán feltünt hogy hogyan is írom és a 7 est 9esre javítottam ( úgy 14 nél jártam már ) . De ez elég furcsa nekem hogy addig hogy nem tűnt fel és miért írtam pontosan 7 és 8 at egymás után .... Lehet hogy azért van mert mostanában sokat tanulok a vizsgákra ( egyetemista vagyok , első éves ) vagy valami gond lehet az agyammal, vagy csak szimplán "kihagy az agyam" ahogy szokták modnani :D , ha valaki tud erre ésszerű választ az kérem írjon


2011. jan. 23. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki van fáradva az agyad, pihentetni kellene. Relaxálj.Most ne próbáld munkára fogni. Más bajod nincsen.
2011. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.... Ma még tanulok mert holnap vizsgám... aztán jöhet a pihenés!!! Hát azért amikor programozásra készültem durva volt hogy napi 8 órát programoztam ( evést nem számolom bele )
2011. jan. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!