Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradás után alkohol mehet?

Véradás után alkohol mehet?

Figyelt kérdés
Ha kedden adok vért kb déli 12 órakor, akkor délután, 17-18 óra körül ihatok rá enyhe alkoholt (pl bor) és este szexelhetek?
2011. jan. 23. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, max 2 deci bor. Annál többet ne nagyon mert aztán mehetsz vissza a kórházban és kapod is vissza a véredet.

1-2 napig azért pihentesd magad.

2011. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az alkohol mindenek felett.Sajnos.
2011. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer fesztiválom adtam vért, hát hülyeség volt. Este megittam rá egy-két sört, hamar vége lett a napnak, eléggé kiütött, mentem aludni (mondjuk enni is keveset ettem) :)

Szerintem ha jól bekajálsz utána és keveset iszol, akkor nem lesz gond, és talán még a szex is menni fog :)

2011. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sőt amikor én a gimi adtam vért ott azok akik elmúltak 18 évesek azok véradás után kaptak egy üveg sört!
2011. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor sztem inkább máskor adok. Elég fontos nekem az az este, akkor van betervezve, hogy elsőnek kettesben töltöm az estét a barátnőmmel.
2011. jan. 23. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Én másnap is majdnem elájultam, zuhantam egyet az utcán. Szerintem 1-2 nap pihit praktikus beiktatni utána.
2011. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ha alszom 2-3 órát véradás után, akkor már bírom az estét. Sztem egyén függő.
2011. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vér helyett inkább mást adj, és ne a dokinak hanem a barátnődnek.


Majd adsz vért amikor legközelebb lehet(amúgy nem csak akkor lehet ha hirdetik orba szájba)

2011. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak elötte ne:)
2011. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Simán lehet utána, csak készülj rá, hogy nagyon ki leszel tőle, én rögtön utána öt hat sörrel kezdtem, majd az este folyamán lecsúszott pár. És csak a cipőmet és a pénztárcámat hagytam el. :D
2012. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!