Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esetleg ínhüvelygyulladás?

Esetleg ínhüvelygyulladás?

Figyelt kérdés
Tegnap este iszonyatosan sokat írtam, és azt vettem észre h bedagadt a kezem a hüvelyk és a mutató ujjam közötti részen lefele a csuklómig. Amikor írok megint bedagad és már egy 10 perc után fáj a kezem ami elég kellemetlen mivel gimis vagyok és a suliba folyton írni kell:S Mit csináljak vele? Esetleg menjek el orvoshoz?:SS
2011. jan. 25. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp, de pihentetni kell, azzal talán el tudod kerülni a műtétet, ha tényleg gyulladt.

Menj el orvoshoz, valószínűleg kiír pár napra vagy ad igazolást, hogy nem írhatsz.

2011. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszii, anyának mutattam azt mondta h ne hisztizzek neki is szokott fájni egy kicsit..-.- szal nem tudom=//
2011. jan. 25. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az. Nekem ilyenkor csak az szokott segíteni, hogy igyekszem pihentetni, és 2-3-4 napig befáslizom, és úgy gépelek. Nekem a gépeléstől+egér nyomkodástól szokott előjönni.
2011. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!