Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olvasás közben miért csukódik...

Barcelona1899 kérdése:

Olvasás közben miért csukódik be a szemem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hello 1 14 éves fiu vagyok és ha olvasok akaratomon kivül becsukódik a szemem és nem birom kinyitni egy 3 másodpercig de ez csak akkor van ha osztályban olvasok vagy valaki előtt ha magam akkor nem meg semmi nem tudom miért van de elégg izgulok is egyszer már sikerült valahogy leküzdenem arra gondoltam hogy ugyan ugyse tartanak cikinek mikor olvasok de ilyenkor nem értem meg mit olvasok és most megint visszajött:Sbecsukódik pls valaki segitsen
2011. jan. 28. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a szüleiddel,egy gyermekpszichológus segíthet.Valószínűleg zavarban vagy,azért csinálod ezt.Még fiatal vagy,könnyen kezelhető dolog szerintem.
2011. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most akkor hülyevagyok? vagy mi?:(
2011. jan. 28. 20:58
 3/3 Nikike99 válasza:
Biztos nem vagy hülye, de pszichológus jó ötlet
2012. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!