Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokat szúr a hátam a lapockáim...

Sokat szúr a hátam a lapockáim között, és le kell feküdnöm hogy elmúljon, aztán megint előjön. Hetente többször. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy rosszul tartod magad,vagy a gerinceddel lehet valami.Nincs gerincferdülésed véletlenül?Egy sima házidoki is ki tudja ám szúrni ;)
2011. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de sajnos van gerincferdülésem enyhe, de akkor is fura hogy szúr és nem fáj. most hallottam, hogy lehet epe is. hétfőn dokinál kezdek. azért köszi a választ
2011. jan. 29. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet idegbecsípődéstől is, amit valószínűleg ki lehet masszírozni. De lehet más oka is, úgyhogy ne találgassunk, ha már készülsz az orvoshoz.
2011. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én nekem is ugyanezek a panaszok,de nekem nem találtak semmit.Majd írd meg mit mondott a doki.
2011. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szia, a dokim nem mondott semmit, elküldött ultrahangra, méghozzá epére. bejelentkeztem, és csak április 13-ra volt hely.baromi jó , magyar eü. ahogy megvan az eredmény, megírom.egyébként azt mondja a barátnőm, hogy tuti hogy epe. mindenesetre ha szúr, képtelen vagyok bármit is csinálni. neked mióta van, mit csinálsz amikor szúr?
2011. jan. 31. 10:52
 6/7 anonim válasza:
9.33-as vagyok.Hát régóta van nekem,ha tudok lepihenek ,mert mikor fájdalomcsillapítót próbáltam bevenni a doki még kiírt izomlazítót is,de nem hatot .Így utána már inkább be sem vettem.Oké ,majd írd meg mi volt az ultrahangon.Remélem neked megtalálják az okát.
2011. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké ahogy megvan az eredmény, aznap megírom mi van
2011. jan. 31. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!