Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől izzad ennyire a tenyerem?

Mitől izzad ennyire a tenyerem?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 éves korom óta izzad a tenyerem .

Eddig nagyon nem zavart , de most 16 éves vagyok és most már nagyon idegesít .

Valaki tud rá valami kenőcsöt , vagy gyógyszert , vagy akármit ami eltűnteti/csökkenti ?


2011. jan. 30. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ez az esetek nagy részében ha nincs meleg, akkor pszichés eredetű.
2011. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen , ezt már többen mondták , de van olyan hogy otthon ülök és egyszercsak elkezd izzadni a tenyerem.

De nem vagyok ideges , meg semmi , sőt szerintem annál nyugodtabb nem is tudnák lenni :)

De van olyan hogy nem izzad és eszembe jut hogy dejó most nem izzad és egyből elkezd izzadni a tenyerem .

Szóval nincs rá semmilyen módszer amivel csökkenteni lehet/eltüntetni ?

2011. jan. 30. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Néha előfordul verejtékezés spontán módon a hőmérséklet(ingadozás) miatt. Ez normális, azzal nem is kell törődni. Amíg nem kezdesz el szorongani amiatt hogy nyirkos a tenyered addig nincs gond.
2011. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké , akkor megpróbálok nem foglalkozni vele , de ez elég nehéz , főleg azért , mivel amikor suliban mászkálok a folyosón , mindig összefutok ismerősökkel és engem ilyenkor nagyon idegesít hogy izzad a tenyerem.
2011. jan. 30. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Izzadásgátlóval reggelente befújod a tenyered, akkor nem fog úgy izzadni.
2011. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy nevet/márkát tudnál adni ? :)
2011. febr. 1. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!