Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak azok írjanak légyszi...

Csak azok írjanak légyszi akik vallják a homeopátiás gyógyítást. Azt szeretném kérdeni, hogy a homeopátiának hogy van a hatása? Első bevétel után hat vagy rendszeres szedéssel?

Figyelt kérdés
Ha renddszeres szedéssel akkor kb hanyadik alkalom után?
2011. febr. 1. 18:28
 1/10 anonim válasza:

Igen, van hatása. Én hugyuti felfázásra szoktam használni, és nekem a homeopáti az ami igazán használt. ÉS persze más betegségekre is szoktam használni.

Sőt, a barátnőm meddőséggel kűzdött hosszú évekig, ajánlottem neki, az én homeopátiás orvosomat, és ma már egy 3 hónapos kisbaba boldog anyukája:)


Amúgy már az első bevétel után lehet érezni a hatását, de a legjobb ha rendeszeresen szeded, az orvos is egy terápiát ír föl, ami kb. 1 hónapig tart, addig kell szedned.


Sok homeopátiás orvos van, de sajnos nem mindneki tudja fölírni a gyógyszereket jól, és ilyenkor persze nincs hatása, és ilyenkor az ember elkeseredik, de ha jó a szer akkor kitűnően meg lehe gyógyulni tőle:)

2011. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem ma írtak föl egyet szorongásra és kicsit tényleg volt már hatása csak nem tudtam, hogy azért mert megnyugtattam magamat, hogy na már kezelve vagyok, vagy mert tényleg hat. Azért is jó mert nincs mellékhatása.
2011. febr. 1. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Hatása se. Szorongásra minden hat.
2011. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden? Aha. Hát amilyen erős a szorongásom arra semmilyen nyugtató nem hatott sőt még rosszabb lett mert beálmosodtam tőle. Te meg kvaokos vagy. Kívánom, hogy neked is legyen olyan erős szorongásod mint nekem és hasson annyi dolog mint nekem.
2011. febr. 1. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Azért nekem is kijut egy cseppnyi.
2011. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez itt nem a reklám helye, de hétvégén homeopatikus túladagolás lesz.

Ott kiderül mennyire hat a homeopátia.

[link]

2011. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát de okos vagy bmeg. Képzeld a homeopátiát NEM lehet túladagolni. Mellesleg van ahol az állatokat is ezzel gyógyítják és hatásos. Érdekes. És kértem, hogy azok írjanak akik HISZNEK benne. Úgyhogy tűnjetek a pibe.
2011. febr. 1. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem témától függetlenül bosszant, a "Csak az írjon, aki azt hiszi, amit én."

Akkor mi értelme kérdezni?

2011. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert tőlük kérdeztem azzal kapcsolatban. Nem olyan volt a kérdés, hogy hiszel-e benne. Hanem hogy aki hisz benne az mondja el amit én nem tudok valamivel (pl. most a homeopátiával) kapcsolatban. És mostmár remélem eltűnsz mert nagyon unom az eszes kommentjeidet.
2011. febr. 1. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ők sem tudják megmondani.

Olvasd el egy homeopátiás gyógyszeradatlap mit ír a farmakodinamikai és farmakokinetikai tulajdonságairól. Semmit. Nem ismertek. Nem tudják hogyan hat. Aki hisz, az a kérdésedre adott válaszában is csak hisz.

2011. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!