Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy kaphatnék el tüdőgyulladást?

Hogy kaphatnék el tüdőgyulladást?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék suliba menni, és lázat vagy tüdögyulladást szeretnék, pihenni akarok, mert eddig nem voltam beteg ... :S

Valaki írjon tippeket légyszíves.


2011. febr. 2. 06:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aludj az erkélyen meztelen.
2011. febr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Elmész a dokihoz, azt mondod, lázas voltál éjszaka , most fáj a torkod és hányingered van,ki fog írni,vagy mondhatod azt is, hasmenésed van.A tüdőgyulladás súlyos is lehet, inkább ne kívánd magadnak.
2011. febr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Az a aj hogy aludtam úgy hogy ki volt nyitva az ablak teljesen de akkor se fáztam meg se semmi nem volt. :( Nem tudom hogy csinálnám, nálam ezt anya nem hinné el hogy lázas vagyok meg hasmenésem van és hogy mondanám neki hogy elmegyek az orvoshoz, nem hinné, el csak akkor ha tényleg lázam van és tényleg meg vagyok fázva.

13/L

2011. febr. 2. 07:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pár évvel ezelőtt majdnem belehaltam a tüdőgyulladásba, mert 40 fokos lázam volt. Ne akard ezt magadnak, pihenni sem tudsz, mert ha még egész nap alszol is, az nem pihenés. 13 évesen ne akarja lógni az iskolából, örülj hogy soha nem vagy beteg.
2011. febr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszi el, hogy hasmenésed van?Miért, még a wc-re is megy veled? Nem lehet könnyű anyukáddal.

Pedig, ha nagyon pihenni akarsz, jobban jársz, ha ügyesen szimulálsz, mintha komolyan megbetegítenéd magad valamivel,mert lehet, ha tényleg tüdőgyuszid lesz, azt sem fogja elhinni, aztán ott nyúvadsz ki az orra előtt :/

Ha nincs az orvosod a világ végén,akkor egyedül is el tudnál hozzá menni,nem?

2011. febr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Igazi tüdőgyuszit ne akarj. Nagyon veszélyes. A legyengült immunrendszered még h1n1-et vagy egyéb ocsmadékot is bekaphat. Tehát ha nem akarod egy szellemidézésen a szeretteid elnézését kérni a hülyeségedért, akkor inkább ne tedd. Szimulálni, vagy foschni azt lehet simán. A gyomorfájást és a hasmenést meg a frissen elmúlt hőemelkedést nem tudja senki ellenőrizni.
2011. febr. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj beteg lenni, más ember bár mit meg adna hogy egészséges lehessen!
2011. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!