Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herpesztapasz? Kinek mi vált be?

Herpesztapasz? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Egy ingyenes sminktanácsadás(il makiage, andrássy út) eredményeként szép nagy herpeszem lett...a krémek nekem nem váltak be, mert nem bírom megállni, és mindig lenyalogatom.

most compeed herpesztapaszom van, de kéne valami jobb. mondjuk a felszívódó(herpach) milyen?


2011. febr. 3. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amikor érzem, hogy elő akar jönni fokhagymával bekenem, illetve egy kis fokhagymagerezd szeletet rajta hagyok rövid ideig, de ez akkor jó amikor még nem jött elő, vagy alig, plusz vigyázni kell vele, mert könnyen kimarja a bőrt.

Ha nincs fokhagymám és előjön, akkor nekem az oxycort jött be, ami nem erre való ugyan, de háziorvos mondta, hogy próbáljam ki és szépen rendbe is hozta.

2011. febr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a fokhagymás dolgot majd legközelebb kipróbálom, most ahoz már késő...
2011. febr. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!