Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és 185 cm...

14 éves vagyok és 185 cm magas ez egézséges?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 23:11
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem tudom, de irigyellek. Én bőven túl vagyok a kamaszkoron és nem vagyok annyi. :(
2011. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az oszt társaimat is zavarja hogy nem ekkorák
2011. febr. 3. 23:32
 3/12 anonim válasza:
szerintem kezdj el kosarazni
2011. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

kb én is annyi lehettem akkor. most vagyok 196cm. szal nincs gond.

20f

2011. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kosarazok :D
2011. febr. 4. 19:42
 6/12 A kérdező kommentje:
volt amikor 20 ból 18 at dobtam
2011. febr. 4. 19:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem egézséges, de egészséges. :D
2011. febr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem kb meg is mondtad a válaszod a kérdésedre. Mivel ha kosarazol az izomzatod is megvan a magassághoz. Én sajnos kamaszkorban nem foglalkoztam a sportal inkább faterommal jártam kamionozni most 22 évesen érzem a hogy van gerincem.:D Szóval csak hajrá a kosarazással.:)
2011. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha fiú vagy, akk igen

én lány vagyok és 14 évesen kb 060 cm voltam, én voltam a legkissebb az osztban..

2011. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is 14 vagyok és 195 cm. Hihetetlen, de esküszöm, hogy ennyi vagyok. Ha nem hiszitek el küldök fényképet. A felnőttek közül is kitűnök, az egész iskolában én vagyok a legmagasabb és eddig kevés nálam magasabb emberrel találkoztam. Az alsósok óriásnak hívnak és királyként tekintenek rám. Sokszor fejet kell hajtanom, amikor belépek az ajtón. Boldog vagyok így, elfogadom magam, mást úgy se tehetek. A magasságomat lehetőségnek tartom, nem hátránynak. Könnyen kitűnök a tömegből, ellátok a fejek felett, nem kell sose székre állnom, ha el akarok érni valamit. Nem kosarazok, de sportolok. Konditerembe járok, de nem a "hagyományos" gyúrást csinálom, hanem az állóképességemet edzem, figyelek a szabályos gyakorlatokra, nyújtásra, célom az arányos testalkat. Edzővel edzek, ha érdekel, keress rá: Cross-fit, Kettlebell, TRX

Sose mondta az orvos, hogy nem vagyok egészséges, csak gyerekkoromban megnőttem és mára már megálltam a növésben.

2011. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!