Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítene? (fülemmel...

Valaki segítene? (fülemmel lenne a gond, füllövés utáni. Többi lent)

Figyelt kérdés
Már vagy 4 v 5 hónapja lövettem még egy lyukat mindkét fülembe. És hát eddig mindig fájt meg minden, kenegettem tetránnal, az jó volt rá, de már 4 szer kivettem a gyógyfülbevalót hogy megtakarítsam, és a jobb oldali fülemnél ott a lyuknál be van dagadva és fáj nem úgy mint a másik, mert az teljesen rendbe van. És nem tudom hogy mi lehet a fülemmel, szerintetek be van gyulladva vagy mi lehet vele? Eddig még nem annyira volt de már azért érzek olyan puklit ott a lyuknál. Valaki segítene légyszíves. Köszönöm :) 14/L
2011. febr. 4. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta aludjak úgy hogy ne rakjam bele a fülbevalót, hogy pihentessem, de hát félek hogy beforr holnapra vagy hártyás lesz, és az fáj ha bele akarom rakni a fülbevalót, egyik barátnőm is véletlen nem rakta be és holnapra hártyás lett a lyuknál.
2011. febr. 4. 20:17
 2/4 anonim ***** válasza:

az a pukli azért lehet ott, mert ha bedugós fülcsid van, nagyon megszoríthatod! tedd lazábbra, éjszakára vedd ki :D

nálam ez volt a probléma

2011. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs erősre rakva nem szorítja, mindig beállítom hogy a kényelmes. Hát nem tudom mért van ez. De nem merek úgy aludni hogy kiveszem, mert most tegnap este kivettem hogy takarítsam és bekenjem, és amikor a másik fülembe nem abba ami most fáj az a pulis, hanem a másik a baloldali fülemnél, na és ott próbáltam dugni bele a fülbevalót és valamilyen hártya vagy valami ott volt és nehezen akart beletenni, és fájt... :S
2011. febr. 5. 09:28
 4/4 A kérdező kommentje:
puklis *
2011. febr. 5. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!