Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a szintetikus...

Lehetséges, hogy a szintetikus drogok miatt lett magas vérnyomásom? Már letettem őket.

Figyelt kérdés

Nem gyakran csináltam, 2 hónapig hetente egyszer-kétszer, de nagy mennyiségben. 1 hónapja tiszta vagyok. Szégyellem, hogy valaha is csináltam.. Mefedront, Ecstasy-t és Speed-et

használtam.

Lehet hogy sok problémám ebből adódik? A szívverésem gyakran szabálytalan, a memóriám borzalmas, gyakran vérzik az orrom és csúnya a bőröm. Gondolom ettől van.


2011. febr. 6. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
szerintem igen... lehet hogy visszaáll minden a régi kerékvágásba, de lehet, hogy megkérdezhetnél egy orvost... azzal csak nyerhetsz. bajod nem lehet belőle.
2011. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jól gondolod
2011. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Persze... Eddig drogoztál... ki ne találd hirtelen, hogy érdekel az egészséged...

Ettől még senki nem fog megszánni. Ugyanaz a szánalmas drogos vagy...

2011. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az, hogy te ilyen paraszt vagy, arra csak annyit tudok mondani, hogy te vagy a szánalomra méltó.

igen is, ítéld el azt, aki nem olyan életet él mint te :) aki hajléktalan, aki drogokhoz nyúl, akinek 13 évesen abortusza volt, akit megbaszott a fél város.. ítéld csak el, hiszen emiatt fogsz hozzátartozni ahhoz a birkanyájhoz, amit értelmes társadalmunk egészséges gondolkodású embereknek nevez. politizálj, legyen boldogtalan házasságod, legyenek elbaszott gyerekeid, legyen autód, házad, hűtőd. legyél egészséges, zabáld a kolbászt meg a szalonnát, és nézd a szar sorozatokat.

a többieknek meg köszönöm, elmegyek orvoshoz.

2011. febr. 6. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Nekem átlagos volt az életvitelem 18 éves koromig, mégis kezdődtek a problémák, évekig megpróbáltam full egészségesen élni, hátha...Asztmám, allergiám, szívritmuszavarom van, szédülök, nem látok rendesen, nem sorolom tovább, ki van az egész szervezetem. Orvosokkal már nem tárgyalok, pénzéhes, szívtelen banda! Konkrétan a 85 éves mamám jobb állapotban van, mint én. Kicsit fel tudom magam húzni, amikor valaki az egészséges életmódról papol, egyszerűen van, mikor annyira kétségbe esik az ember, hogy muszáj valami "segítségért" nyúlni. Hogy lehet valakit úgy elítélni, hogy nem is ismerjük, nem tudjuk a kiváltó okokat. Az ilyen kritizáló eberek miatt tartunk ott, ahol tartunk, túlságosan meg akarunk felelni, túl nagy a nyomás, sok az információ, az idegrendszer nem bírja. Nem csoda ha valaki ebben a világban droghoz nyúl, megbolondul vagy kikészül. 21/L
2011. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Hoppá, ha elítélem a drogosokat akkor máris sz*r ember vagyok... Ezt a logikát!

Köszönöm, jót nevettem, de ezért szerintem fölösleges volt kisregényt írnod...

Sértődjél meg nyugodtan, de attól nem leszel szent, hogy most itt sírsz a következmények miatt...

2011. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

vannak még emberek, akik nem birkák. :) sajnálom a helyzeted..:/


te meg inkább.. ne nevess! az egy olyan kiváló és fontos embernek mint te időpocsékolás. :) inkább irány tüntetni a 'b*zik' és a drogosok ellen.. rohaaaanj!:DDDDD

(de ha csak fórumokon nagy az arcod, akkor bocsánat.. te heteroszexuális, egészségesen élő, erkölcsös, egyenes és tisztességes ember.)

2011. febr. 15. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!